Resort Kolovraty

VYPRODÁNO

1/ 3

Zjistit více

NOVINKY

20. 5. 2021

Všechny domy prodány

Dnes byl prodán poslední volný dům projektu Villa Resort Kolovraty. Nyní jsme zahájili prodej rodinných domů 4+kk a 5+kk projektu Villa Resort Beroun. Vyberte si Váš vysněný dům na www.villaresortberoun.cz.

12. 5. 2021

Zbývá poslední dům k prodeji

Že jsou Kolovraty atraktivní lokalitou bylo jasné hned zpočátku. Sjednejte si s schůzku s naším prodejním manažerem a navštivte projekt Villa Resort Kolovraty co nejdříve. V nabídce je poslední volný dům.

11. 2. 2021

Poslední dva volné domy v nabídce!

V projektu Villa Resort Kolovraty došlo k podpisu dalších dvou rezervačních smluv a to znamená, že již 10 měsíců před dokončením výstavby projektu máme k dispozici poslední dva volné rodinné domy. V případě zájmu proto neváhejte kontaktovat našeho prodejního manažera a domluvte si schůzku přímo na stavbě.

Vítejte v pražských Kolovratech!

Praha - Kolovraty je městská část s plnou občanskou vybaveností nacházející se v klidné lokalitě mimo ruch velkoměsta.
Dopravní spojení autobusem i vlakem do centra Prahy trvá pouhých 25 minut. Villa Resort obklopuje zelený park a na jeho okraji je k dispozici dětské hřiště. Nedaleko Resortu se nachází základní škola, veřejné koupaliště a další sportovní vyžití.

Díky poloze bude Villa Resort tím pravým domovem zejména pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kdo chtějí pracovat v Praze a vracet se odpočinout od rušného centra.

Ideální synergie moderny a praktičnosti pro klienty, kteří chtějí dobře promyšlené uspořádání domu, nadstandardní moderní bydlení a zároveň úsporný provoz.

Erbenova 5/523, Praha 5, 162 00

O PROJEKTU

Obytný soubor Kolovraty

Návrh obytného souboru obsahujícího 18 vil navazuje na stávající rozvolněnou obytnou zástavbu v okolí. Jednotlivé domy mají charakter městských vil, který kombinuje vysoký standard individuálního bydlení s atmosférou poklidné lokality ve venkovském prostředí. Uliční prostor je pokračováním ulice Kupkova a je uspořádán tak, aby v jejím novém úseku vzniklo moderní a příjemné prostředí narušující klasické schéma oboustranné řadové zástavby lineárně osazené podél komunikace. Do vnímání uličního prostoru zasahují plochy zeleně, zastřešení vybraných odstavných stání a drobná architektura.

Rodinné domy jsou navrženy jako jednoduché kubické objemy vytvořené modulárním kombinováním základní objemové jednotky, která je u různých typů domů sesazena rozličnými způsoby. Každá z vil tak má vlastní individualitu při zachování konzistentního výrazu celého souboru. Architektonické a výtvarné řešení je moderní a současné a společně s účelným návrhem vnitřních prostorů odpovídá aktuálním standardům a nárokům na individuální bydlení.

Racionální a efektivní dispoziční řešení jednotlivých domů je založené na vertikálním zónování společenského a klidového provozu s důrazem na propojení vnitřního prostoru s vnějším prostředím. Přízemí slouží jako vstupní podlaží s halou, na kterou navazují prostory zázemí, schodiště a hlavní obytná místnost slučující funkce kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Velkorysá prosklená stěna spojuje každý obývací pokoj s terasou a zahradou. V dalších nadzemních podlažích jsou schodištěm přístupné prostory ložnic se zázemím.

Principy architektonického řešení a skladba hmot jednotlivých domů jsou propsány do materiálového a stavebně technického řešení – fasády domů tvoří hladké omítané plochy ve světlých přírodních odstínech, ve kterých jsou rozmístěny velkorysé otvory – okna a prosklené stěny. Konstrukční řešení využívá ověřené a spolehlivé stavební postupy a technologie s využitím moderních stavebních materiálů. Domy splňují přísné standardy na úsporný provoz a šetrnost vůči životnímu prostředí při zachování přiměřeně nízkých provozních nákladů.

Ing. arch. Petr Vacek

STANDARDY

dřevěná dýhovaná podlaha, jemně kartáčovaný povrch
velkoformátová, keramická, slinutá, rektifikovaná dlažba Rako Florencie 60x60cm, obklad 30x60 cm
velkoformátová, keramická, slinutá, rektifikovaná dlažba Rako Florencie 60x60cm, obklad 30x60 cm
velkoformátová, keramická, slinutá, rektifikovaná dlažba Rako Florencie 60x60cm, obklad 30x60 cm
velkoformátová, keramická, slinutá, rektifikovaná dlažba Rako Florencie 60x60cm, obklad 30x60 cm
velkoformátová, keramická, slinutá, rektifikovaná dlažba Rako Florencie 60x60cm, obklad 30x60 cm
ocelová smaltovaná vana s bílým povrchem velikosti 1700x700mm od výrobce Kaldewei
bílé keramické umyvadlo š. 600mm Laufen Pro S
vodovodní baterie řada Hansgrohe Loop
keramické závěsné WC Laufen Pro A
skrytá splachovací nádržka Alca
dělené tlačítko splachovadla s chromovým povrchem Alca

Architekt

Autorem architektonického návrhu a celkového projekčního řešení je tým společnosti EBM Expert, s.r.o. vedený Petrem Vackem, složený z nadaných inženýrů a architektů, kteří mají bohaté reference a zkušenosti z předních projekčních kanceláří a které spojuje vědomí společných vizí a cílů.

Ve vlastních návrzích usilují o racionální architekturu s jasně čitelnými motivy sledujícími v širších souvislostech kontext každé jednotlivé zakázky – z pohledu klienta, místa, náplně i času. Cílem jejich architektonických návrhů jsou přehledná a inovativní řešení tvořená v souladu s konstrukčními požadavky, zajišťující efektivitu a splnění nároků a očekávání klientů.

Vybrané realizace ARCHITEKTA

ADR

Developer

Společnost EBM Partner a.s. připravuje a realizuje developerské projekty převážně v oblastech rezidenčních domů, seniorského bydlení a administrativních budov. Je součástí vzájemně se doplňující skupiny EBM Group, kterou tvoří spolu se společnostmi EBM Expert, s.r.o, EBM Construct, s.r.o a EBM Rent, s.r.o. Synergii jednotlivých firem a zaměření na přidanou hodnotu oceňuje také odborná veřejnost. Důkazem je nejen obdržení několika významných architektonických i developerských ocenění, ale také úspěšný růst celé skupiny EBM Group.

VYBRANÉ REALIZACE DEVELOPERA

Erbenova 5/523, Praha 5, 162 00

FOTOGALERIE

Harmonogram projektu

stavební povolení a zahájení stavby - jaro 2020
dokončení stavby - podzim 2021
předání domů - konec roku 2021

KONTAKTY

EBM Partner a.s.
budova FIVE
Na Valentince 3336/4
150 00 Praha 5 - Smíchov
Česká Republika

IČO: 24184497

Můžeme Vám pomoci

+420 603 190 703
info@villaresortkolovraty.cz

Zobrazit mapu

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 17669

Volejte na +420 603 190 703